Zaproszenie na II Międzynarodową Konferencję „Indeks Funkcji Seksualnej Kobiety – intymna strona Kobiety”

wpis w: Konferencje | 0

W dniach 4-5 grudnia 2014 r. w Warszawie odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja „Indeks Funkcji Seksualnej Kobiety”, tematem przewodnim wydarzenia będzie Intymna Strona Kobiety.

Seksualność kobiety to temat wciąż kryjący w sobie wiele tajemnic.  Podczas nadchodzącego spotkania chcemy zająć się zagadnieniami niezwykle istotnymi dla kobiet oraz polskiej nauki.

FSFI ( ang. Female Sexual Function Index) jest narzędziem badawczym rekomendowanym przez Międzynarodowe Towarzystwo Medycyny Seksualnej ( International Society for Sexual Medicine) i pomaga lekarzom, niezależnie od specjalizacji w diagnostyce zaburzeń seksualnych.

Celem konferencji będzie przedstawienie najnowszych doniesień naukowych w tematach dotyczących m.in.: komunikacji i roli języka w relacji seksualnej, bólu seksualnego i ginekologicznego, antykoncepcji, urologii i dermatologii estetycznej, chemii uczuć czy suplementów diety. Uczestnicy konferencji  będą mieli również możliwość wziąć udział w niezwykle ciekawych warsztatach poszerzających horyzonty.

Wśród zaproszonych gości znajdą się Eksperci zarówno z kraju jak i zagranicy, którzy zaprezentują swoją wiedzę i doświadczenie z rozmaitych dziedzin medycyny.

Liczymy na Państwa udział w tym ważnym dla świata medycyny wydarzeniu.

www.indeks-seksualny-kobiety.pl

prof. zw. dr hab. n. med. Ryszard Poręba
Przewodniczący Komitetu Naukowego

dr Włodzimierz W. Sukiennik
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego