AOTMiT organizuje bezpłatne szkolenia. Cykl obejmuje m.in. refundację leków.

wpis w: Zdrowie | 0

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji zaprasza na bezpłatny cykl szkoleń. Ma on dotyczyć refundacji leków, programów polityki zdrowotnej, a także wytycznych klinicznych.
Wkrótce kolejna pula bezpłatnych szkoleń

W lutym odbędą się szkolenia AOTMiT z tematów:

Refundacja leków – 16 lutego,
Programy Polityki Zdrowotnej – 8-9 lutego oraz 23-24 lutego,
Wytyczne kliniczne – 28 lutego.

W przypadku szkolenia z zakresu programów polityki zdrowotnej, to jest ono przeznaczone dla przedstawicieli organów założycielskich podmiotów leczniczych, w tym pracownikom jednostek samorządu terytorialnego, a także osobom biorącym udział w tworzeniu regionalnej polityki zdrowotnej i przedstawicielom organizacji pacjentów – podkreśla AOTMiT.

Natomiast szkolenia z wytycznych klinicznych są przeznaczone w szczególności osobom biorącym udział w opracowywaniu wytycznych klinicznych i wykorzystują je w codziennej praktyce (np. kadra medyczna, organizacje pacjenckie, pracownicy podmiotów leczniczych).
Jak zapisać się na szkolenie?

Zapisanie się na bezpłatne szkolenie AOTMiT jest bardzo proste:

należy wypełnić formularz zgłoszeniowy,
następnie przesłać wypełniony formularz na adres mailowy.

Szczegółowy program szkoleń, a także ich regulamin jest dostępny na stronie AOTMiT dotyczącej tych warsztatów (adres dostępny jest TU).

– W związku ze stanem epidemiologicznym z powodu COVID-19, w trosce o maksymalne ograniczenie przypadkowego roznoszenia się wirusa, organizacja szkoleń odbywa się w trybie on-line – zaznacza AOTMiT.

źródło: rynek zdrowia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *