Nie żyje założyciel firmy THETA

wpis w: Zdrowie | 0

Zmarł nagle Tomasz Gendek, założyciel i właściciel firmy THETA Doradztwo Techniczne (aktualnie THETA Consulting Sp. z o.o.), zajmującej się doradztwem i przygotowywaniem dokumentacji w zakresie bezpieczeństwa wprowadzania i użytkowania oraz transportu niebezpiecznych produktów chemicznych, kosmetyków i biocydów.

Tomasz Gendek był absolwentem kierunku chemicznego Wydziału Matematyki-Fizyki-Chemii Uniwersytetu Łódzkiego. Do ukończenia studiów doktoranckich pracował w macierzystej katedrze Chemii Organicznej i Stosowanej UŁ oraz w Justus-Liebig-Universität w Giessen (Niemcy), a następnie w Universität Zürich-Irchel w Zurichu (Szwajcaria). Absolwent podyplomowych studiów (2001 r.) z zakresu zarządzania jakością (ISO) na Politechnice Łódzkiej.

W 2001 r. założył firmę THETA Doradztwo Techniczne.

Ogromną pasją Tomasza było przygotowywanie publikacji i poradników związanych z zagadnieniami wprowadzenia produktów chemicznych do obrotu. Przez wszystkie lata swojej aktywności zawodowej był czynnym wykładowcą podczas licznych szkoleń, warsztatów i konferencji. Był także twórcą i wykładowcą na podyplomowych studiach „Bezpieczeństwo w użytkowaniu i zarządzaniu substancjami chemicznymi” realizowanych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego.Prywatnie uwielbiał fotografię, podróże, dobre wino, kochał koty, którym poświęcał swój wolny czas.

W różnych formach, przez wiele lat, współpracował z naszym Wydawnictwem EPS Media.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 13 lipca 2021 r., o godzinie 13 w Kaplicy Cmentarnej mieszczącej się przy ul. Piotrkowskiej 57/59 w Aleksandrowie Łódzkim.

źródło: chemia i bizens.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *