Solidarni z Wuhan: Koncert bez granic

wpis w: Pozostałe | 0

Jeden wirus – nomen omen koronawirus – wydaje się zagrażać całemu światu. Dziś w epicentrum walki z epidemią są Chiny. Ludzie łączą się w budowie wielkiego muru zdrowia i życia. Przyłączmy się i my, solidarność można okazać w różny sposób.

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny pt. „Solidarni z Wuhan”, który odbędzie się w Filharmonii Narodowej w Warszawie, 27 lutego br. o godz. 19:00. Koncert organizowany jest z inicjatywy warszawskiego samorządu gospodarczego.

Wielkim sercem podzielą się artyści z różnych klimatów muzycznych.

Zagrają z nami: Golden Life, Vadim A. Brodski, Julia Gąsiorkiewicz, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Marta Zalewska, Eight Hands Quartet. Koncert poprowadzi Jarosław Kret.

Koncertem chcemy zwrócić uwagę na fakt, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. Wirus nie zna granic, nie wybiera i atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych. Nie możemy obojętnie mijać problemu tylko dlatego, że zaistniał 8 tysięcy kilometrów od nas. W chwilach trudnych bądźmy solidarni!

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup masek ochronnych i materiałów higienicznych dla wskazanych przez Ambasadę Chin w Polsce sierocińców w Wuhan lub innej miejscowości.

Cena biletu na koncert: 100 zł.

Formularz rejestracyjny na koncert: http://solidarni.szef.co/formularze/koncert-charytatywny

Można także pomóc, wpłacając datki na numer konta bankowego Warszawskiej Izby Gospodarczej dedykowanego temu wydarzeniu: 83 1160 2202 0000 0004 5688 0465 – wpłata tytułem: wsparcie koncertu charytatywnego „Solidarni z Wuhan”.

Każda forma pomocy będzie bezcenna.

Zapraszamy do kupna biletów, informowania o koncercie, prosimy o rekomendację wsparcia finansowego.

Solidarni z Wuhan: Razem możemy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *